boxVyberte
službu
workKariéra
Pomáháme vám žít život podle vlastních představ
Věra Havlíčková
Téměř 1000 konzultantů již hájí naše barvy v ČR
1,04 miliardy Kč je náš provizní obrat v ČR
31,7 miliardy Kč je objem peněz v naší správě
1 700 000 smluv jsme uzavřeli s našimi klienty
O mně

Proč mít finančního poradce?

Svět bankovnictví a pojišťovnictví je natolik pestrý, že běžný člověk nemusí mít dostatek informací o finančních produktech. Poradce by měl dobře a srozumitelně vysvětlit, který finanční produkt by se vám mohl hodit a upozornit na jeho případná úskalí. Zejména pak na vypovídání smluv nebo na rizika z poklesu investic apod.


Správná rozhodnutí jsou většinou ta dobře informovaná. Naši poradci mají dostatek informací a mají i potřebné know how k jejich vyhodnocení. Neriskujte špatná rozhodnutí – svěřte se do rukou odborníků.

Moje portfolio služeb
Základní vlastností života je jeho nepředvídatelnost. Denně čelíme výzvám, které musíme zvládnout. Zároveň však máme svoje touhy, přání a jasné představy o naší budoucnosti. Chceme bohatnout. Chceme žít život podle vlastních představ. Ve Swiss Life Select nabízíme největší výběr z finančních institucí a jejich produktů na tuzemském trhu. Naši odborníci vám pomůžou učinit správná finanční rozhodnutí přesně na míru vaší stávající životní situaci, přáním a plánům. Ve Swiss Life Select naši poradenskou činnost orientujeme bez výjimky na kvalitu a zájmy klienta.
/app/themes/fctr2016-cz/images/icon-insurance-umbrella.png
POJIŠTĚNÍ
Provedeme vás světem životního i neživotního pojištění. Dle vašich aktuálních potřeb vybereme to nejvýhodnější řešení.
/app/themes/fctr2016-cz/images/icon-insurance-online-active.png
ÚVĚRY
Řešíte vlastní bydlení? Máte zájem o refinancování hypotéky? Rádi vám pomůžeme.
/app/themes/fctr2016-cz/images/icon-investment.png
INVESTICE
Máte volné finanční prostředky a chcete je investovat? Připravíme vám nabídku přesně podle vašich možností a přání.
/app/themes/fctr2016-cz/images/icon-deposit.png
ÚSPORY
Mít finanční rezervy je důležité. Připravíme vám optimální finanční plán.
/app/themes/fctr2016-cz/images/icon-pension.png
DŮCHOD
Zabezpečení na stáří patří mezi jednu z nedůležitějších oblastí finančního plánování.
Doporučení
Jak spolupráci se Swiss Life Select hodnotí naši produktoví partneři, klienti a poradci?
Martin Zedníček
klient
Služby finančních poradců Swiss Life Select si nemohu vynachválit.
Tomáš Vejrych
Conseq, produktový partner
Dlouhodobá spolupráce se Swiss Life Select trvající více než 15 let byla vždy korektní a na velice profesionální úrovni. Ve vzájemné spolupráci se snažíme poskytovat klientům maximální servis a produkty, které dnes tvoří základ investičního majetku široké skupiny spokojených investorů. Swiss Life Select považujeme za kvalitního poskytovatele finančního poradenství, kterého si vážíme, a jsme přesvědčeni, že v oblasti investic patří k leadrům na trhu.
Tereza Havránková
klient
Naprosto maximální spokojenost, výklad odborníků, kteří vám pomohou a poradí.
Iveta Špačková
Hypoteční banka
Pro společnost Fincentrum & Swiss Life Select poskytuji servis a podporu v rámci skupiny ČSOB/HB už pěknou řádku let. Po celou dobu se setkávám pouze s profesionálním a vstřícným přístupem, jak ze strany centrály a back officu, tak i z řad zástupců z celé obchodní sítě. V zájmu klientů je naší společnou a nejdůležitější prioritou nacházet nejvhodnější řešení a za to patří ode mne velké poděkování.
Drahomíra Loncká
Cashbot
Profesionální a korektní spolupráce. Vždy s citem pro klienta a jeho potřeby, se zájmem nalézt nejlepší řešení.
Jakub Weinfurtner
INVESTIKA
Společnost Fincentrum & Swiss Life Select a.s. je naším významným a dlouhodobým partnerem v oblasti investování. Vážíme si především komplexního a nezávislého přístupu ke klientům, kterým poskytuje profesionální finanční poradenství na nejvyšší úrovni.
Ivana Černá
Kooperativa pojišťovna
Swiss Life Select je dlouhodobým partnerem společnosti Kooperativa. Oceňuji zejména kvalitní a profesionální práci, která naplňuje potřeby a požadavky klientů.
Gergana Sotirova
Stavební spořitelna České spořitelny
Skvělá, profesionální a férová spolupráce vždy zaměřená na potřeby klienta a v hledání toho nejlepšího řešení, které na trhu existuje!
Vladimíra Knoflíčková
regionální ředitelka Swiss Life Select
Silná finanční skupina s dlouholetou tradicí a podporou pro spolupracovníky, kteří jsou pro ni vždy na prvním místě. Kvalita a servis pro klienty, výborné právní a analytické zázemí jsou to hlavní, co z nás dělá jedničky na poli finančního poradenství.
Výše hypotéky
 Kč
Doba splácení
 let
Úroková sazba
 %
Měsíční splátka při 5.19% p. a. 421,56
Spočítejte si svou hypotéku na naší kalkulačce
Finančí stabilita a jistota.
Garance švýcarské kvality.
Swiss Life Select je silná švýcarská finančněporadenská skupina s pobočkami ve více než 80ti zemích světa. Naše akcie jsou obchodované na burze v Zürichu a jsou také zařazené do hlavního indexu SLI (Swiss Leader Index), který zahrnuje 20 největších společností obchodovaných na burzách ve Švýcarsku. Swiss Life Holding AG je součástí MSCI World Indexu, který reprezentuje globální akciový trh a obsahuje největší společnosti světa. Ratingová agentura Standard & Poor's potvrdila v červenu 2020 Swiss Life Ltd. rating finanční síly na úrovni "A+ se stabilním výhledem." Agentura navíc potvrdila trvalou a silnou kapitalizaci a zisk skupiny Swiss Life.
logo logo
logo logo
Odborníci nejblíže k Vám
phone